Kariéra

Montér tažných zařízení

Znáte koule? Hledáme zkušeného montéra tažných zařízení na pobočku v Praze 5 - Radotíně.
Nástup možný ihned!

Co vás čeká?

  • Montáž tažných zařízení.
  • Montáž typových i univerzálních elektropřípojek.
  • Servis a opravy tažných zařízení.
  • Diagnostika vozidel a kódování pro provoz s přívěsem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Víceletou praxi v oboru mechaniky a elektroniky vozidel.
  • Zkušenosti s montáží tažných zařízení a elektropřípojek.
  • Dobrou fyzickou kondici.
  • Chuť do práce.
  • Maximální smysl pro efektivitu a pečlivost.
  • Řidičský průkaz sk. B.
  • Uživatelskou znalost AJ.

Výhodou bude, pokud ...

  • ... máte dlouholeté zkušenosti s montážemi tažných zařízení.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Práci v příjemném kolektivu rodinné firmy s dlouholetou tradicí a vedoucím postavením na trhu.
  • Individuální přístup k Vašim potřebám.
  • Rozšíření obzorů v oboru automotive.

  • Plat v závislosti na výkonu 60.000 - 80.000 Kč / měsíc.
  • Sickdays
  • Multisport kartu - každý den zdarma (se slevou) návštěva sportoviště, bazénu, sauny... viz https://multisport.cz/
  • Stravenky
  • Příspěvky na důchod apod.

Napište nám pár vět o sobě nebo zavolejte na tel. č. 603 886 491. Anebo se u nás po tel. dohodě zastavte. Těšíme se na vás.

Jako spotřebitel se v případě vzniku spotřebitelského sporu můžete obrátit na Českou obchodní inspekci (http://www.coi.cz/).

Na vašem soukromí nám záleží
Povolit všePodrobné nastavení